LAT    RUS    ENG


risk@balt-risk.lv
Pakalpojumi
Balt Risk piedāvā:
  • RiskNet ir specializēts kredītinformācijas portāls, kas ļauj lietotājam reālā laika režīmā saņemt plašu detalizētas informācijas spektru par katru no saviem klientiem atsevišķi un par klientu portfeli kopumā.
  • Atbilstoši pētījumam, kuru veikusi kompānija Balt Risk, tikai 1% piegādātāju Latvijas tirgū ir apmierināti ar to, kā klienti apmaksā izrakstītos rēķinus par precēm vai pakalpojumiem.
  • Balt Risk piedāvā plašu juridisko pakalpojumu spektru visiem sadarbības posmiem ar debitoriem.
  • Informatīvais portāls RiskNet nodrošina piekļūšanu kredītinformācijai vairāk kā no 150 pasaules valstīm.
  • Mēs zinām, kādas grūtības nepieciešams pārvarēt, iekasējot kavētos maksājumus, un kāda var būt debitora reakcija – mēs iekasējam desmitiem un simtiem kavēto maksājumu katru dienu. Mēs arī zinām, cik dārgs ir Jūsu laiks un resursi. Tāpēc mēs piedāvājam risinājumus, kuri palīdzēs Jums veikt maksājumu iekasēšanu ātri un efektīvi, ar minimālu laika patēriņu. Viens no tādiem risinājumiem ir spiedogs ar Balt Risk preču zīmi.
  • Gadījumā, ja klients kavē rēķina apmaksu, bet Jūs uzskatāt, ka vēl nav nepieciešams uzsākt ārējā inkaso procedūru, mēs rekomendējam nosūtīt klientam īpašu atgādinājumu no firmas Balt Risk klienta vārdā.
RiskList
RiskList ir speciāls nemaksātāju reģistrs, kur kreditori var reģistrēt debitorus, kas kavē maksājumus vai vispār nevēlas pildīt savas finansiālās saistības, nenododot šos debitorus uz parādu piedziņu inkaso kompānijai.

Tālrunis: +371 67323470
Fakss: +371 67508359
e-mail: risk@balt-risk.lv
Copyright © 2004-2020 BaltRisk
Company of Igk group

Lokomotīves 34 Latvija,
Rīga LV-1057, e-mail: risk@balt-risk.lv