Sākumlapa    Pakalpojumi   RiskNet  
LAT    RUS    ENG


risk@balt-risk.lv
RiskNet
RiskNet apvieno visas funkcijas un instrumentus, kas nepieciešami kredītmenedžerim viņa ikdienas darbā, - kredītvēstures, klientu portfeļa monitoringu, elektronisku pieteikumu parādu piedziņai u.tml.
 
Šodien RiskNet ir lielākais kredītinformācijas avots Latvijas tirgū – tajā reģistrēto kompāniju skaits jau ir pārsniedzis 130 tūkstošus, bet pieprasījumu skaits, kurus ir veikuši lietotāji, ir vairāk kā astoņi miljoni. Piedāvājamās informācijas apjoms nav vienīgais, ar ko Portāls atšķirās no citiem kredītinformācijas avotiem, kurus šodien piedāvā tirgus. Svarīga pazīme – informācija portālā tiek klasificēta atkarībā no kredītriska veida, kuram tiek pakļauts piegādātājs/kreditors, veicot piegādi uz atliktā maksājuma nosacījumiem:
 
Kavētā maksājuma risks. Lai pazeminātu šī riska līmeni, ir nepieciešama informācija par debitoru tekošajiem parādiem, kad maksājuma kavējuma termiņš vēl nav īpaši ieildzis. Šajā gadījumā kreditoram tiek piedāvāta informācija no RiskList Reģistra, kurā kreditori reģistrē informāciju par saviem parādniekiem, nenododot tos uz piedziņu inkaso kompānijai.
 
Risks, ka maksājums vispār netiks veikts. Šajā gadījumā savlaicīgi saņemta informācija nodrošina kreditoru pret situāciju, kad nauda no debitora vispār netiek saņemta. Nemaksātāju Reģistrs apvieno kredītinformāciju, kuru ir sakrājusi mūsu kompānija piecu gadu darbības laikā, gadījumos, kad parādi tika nodoti uz piedziņu kredītkontroles nodaļai. Varam ar pārliecību teikt, ka uz tekošo momentu tā ir visplašākā parādnieku datu bāze Latvijas tirgū.
 
Papildus informācijai no abiem augstāk minētajiem reģistriem, RiskNet arī sniedz iespēju saņemt citu interesantu informāciju debitora izvērtēšanai, tajā skaitā:
 
 • informāciju par maksātnespējas un likvidācijas procesiem;
 • informāciju par kapitāla daļām, amatpersonu maiņu, paraksta tiesībām u.tml.;
 • informāciju par PVN maksātāja koda anulēšanu;
 • informāciju par tiesas procesiem;
 • kompānijas reģistrācijas datus.
 
Kredītvēstures atskaite ļauj vienviet apskatīt visus augstāk minētos datus katram individuālam klientam (kompānijai). Informācija tiek sniegta pēc pieprasījuma pēc reģistrācijas numura vai personas koda ievadīšanas. Kredītvēstures izmantošana ļauj līdz mimimālam līmenim samazināt kredītrisku pie darījuma noslēgšanas.
 
Vēl viena svarīga RiskNet Portāla atšķirība – lietotājam pakalpojumi un informācija tiek piedāvāti kompleksā visiem klientu portfeļa vadības etapiem. RiskNet ietvaros kredītmenedžerim ir iespēja veikt sekojošas darbības:
 
 • analizēt klientu portfeļa struktūru un sekot līdzi notikušajām izmaiņām;
 • pārbaudīt klienta kredītvēsturi un izvēlēties kreditēšanas nosacījumus;
 • veikt regulāru un nepārtrauktu klienta maksātspējas monitoringu, ātri reaģēt uz notikušajām izmaiņām un attiecīgi mainīt kreditēšanas nosacījumus;
 • pasūtīt kredītfinanšu atskaites interaktīvā režīmā;
 • iesniegt pieteikumu parāda piedziņai elektroniskā formātā;
 • izmantojot RiskList Reģistru, uzsākt parādu iekasēšanu automātiskā režīmā;
 • Patstāvīgi reģistrēt informāciju par debitoru parādiem un atgūt parādus to agrīnajā stadijā.
 
Lai sīkāk iepazītos ar mūsu portālu un novērtētu to praksē, ka tas izskatās, piedāvājam apskatīt RiskNet prezentāciju.
 
Juridiskie pakalpojumi
Balt Risk piedāvā plašu juridisko pakalpojumu spektru visiem sadarbības posmiem ar debitoriem.

Tālrunis: +371 67323470
Fakss: +371 67508359
e-mail: risk@balt-risk.lv
Copyright © 2004-2020 BaltRisk
Company of Igk group

Lokomotīves 34 Latvija,
Rīga LV-1057, e-mail: risk@balt-risk.lv